Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Aizvadīts Finanšu ministrijas un LPS vadīts seminārs komercdarbības atbalstam pašvaldībās

14. februārī Ķekavas novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību un Finanšu ministriju organizēja apmācību semināru “Komercdarbības atbalsta kontroles regulējuma piemērošana ES fondu projektos un pašvaldību finansētos projektos” Ķekavas kultūras namā.

Aptauja: 89% būvniecības speciālistu tehnoloģiju apguvi nozarē vērtē kā zemu

Jau mēnesi interneta vietnē www.lielabimskaitisana.lv norisinās aptauja par būvniecības tirgus digitalizāciju Latvijā – “Lielā BIM Skaitīšana”. Izvērtējot starprezultātus, 89% atbildējušo uzskata, ka jaunāko tehnoloģiju iespējas un digitalizācija Latvijā būvniecības nozarē netiek izmantotas pietiekamā apmērā, norāda BIM Solutions pārstāve Inga Vītola.

Radošā pēcpusdiena topošajiem un esošajiem Ķekavas novada uzņēmējiem

Ķekavas novada pašvaldība sadarbībā ar Ķekavas novada uzņēmēju padomi aicina Ķekavas novada uzņēmējus – vadītājus, menedžerus, mājražotājus u.c. interesentus – piedalīties bezmaksas lekcijā “Kur un kā meklēt jaunus klientus”.

Ļaujies šīs vasaras jautrākajam piedzīvojumam – 8 posmu velo-foto orientēšanās seriālam “Apceļo kaimiņus!”

Šogad, jau otro gadu pēc kārtas, no maija līdz septembrim 8 Rīgas apkārtnes novadu – Mārupes, Ķekavas, Salaspils, Baldones, Ikšķiles, Ogres, Ropažu un Stopiņu iedzīvotāji un viesi tiek aicināti piedalīties velo-foto orientēšanās akcijā.