Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Par Ziemassvētku saldumu paciņas saturu

Ķekavas novada pašvaldība saņēmusi ziņu no kādas māmiņas par Ziemassvētku saldumu paciņas saturu, kurā atrodama piena konfekte "Gotiņa" ar ruma garšu, un tā sniedz skaidrojumu par radušos situāciju.

Nākamgad novada pedagogi vērtēs jaunās izglītības pieejas aprakstu

2018. gada 5. janvārī Ķekavas vidusskolā darba grupās pulcēsies un strādās novada pedagogi, lai diskutētu par to, ko un kā skolēni mācīsies nākotnē. Plānots, ka novada pedagogi darbosies mācību jomu grupās, lai vērtētu un izvirzītu priekšlikumus iesniegšanai Valsts izglītības satura centram (VISC) par sagatavoto dokumentu “Izglītība mūsdienīgai lietpratībai: mācību satura un pieejas apraksts”.

Aktuālais brīvdienu ceļvedis

No 15. līdz 17. decembrim aicinām baudīt kultūras izklaides Ķekavas novadā. Aktuālais brīvdienu ceļvedis piedāvā Ziemassvētku tematikai veltītus koncertus, muzikālus teātra uzvedumus un īpašus pasākumus gan grāmatu cienītājiem, gan Ķekavas novada senioriem.

Novadnieks Dainis Svarinskis atzīts par gada labāko policistu

Lepojamies ar novadnieku panākumiem – Baložu iedzīvotājs un Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes inspektors Dainis Svarinskis 13. decembrī saņēmis galvaspilsētas goda zīmi “Gada policists”.